Chytrý bazén: Koupací sezóna se blíží - bez práce a starostí

Kdo by neměl rád koupání? Pokud vlastníte bazén, jistě víte, kolik starostí a námahy je potřeba k jeho údržbě. Součástí vašeho chytrého domu by mohl být i inteligentní bazén.

Dálkové ovládání

Pomocí aplikace můžete vzdáleně řídit provoz bazénu, a to nastavit teplotu, hladinu vodu, úroveň filtrování, zajistit jeho zakrytí.

Nejlepší kvalita vody

Automatizovaný bazén ví, co je potřeba udělat. Díky filtrům, vratnému proudu, oplachování a cirkulačním funkcím bazén vždy zůstane čistý a hygienický. Vy nemusíte na nic myslet, o vše se postará technologie inteligentní domácnosti v závislosti na:

  • čase
  • kvalitě vody
  • teplotě vody
  • hladině vody
  • tlaku vody

Snadné ovládání

Dopouštění vody dle potřeby

S chytrým bazénem nemusíte řešit, kolik vody vám děti při hře „bomba“ vycákají všude okolo. Doplňování si totiž bazén zařídí sám. Hladinu vody pozná podle tlakového čidla. Pokud se ocitne pod nastavenou hodnotou, bazén se automaticky dopustí. Vše jde nastavit i manuálně ovládat také přes aplikaci či vizualizaci v prohlížeči (webové rozhraní).

Ovládání krytu bazénu

S bazénem také přichází nebezpečí, například když si malé děti hrají kolem. Uklidnit vás může bazénový kryt, který navíc zabrání znečištění. Zavření krytu lze jednoduše kontrolovat podle magnetických dorazů. Pokud neodstřežíte bazén (pomocí tlačítka nebo aplikace) a někdo otevře kryt, přijde vám o tom upozornění. Bazén je součástí inteligentního zabezpečení domácnosti.

Efektivní barevné světlo

Pokud se večer zdržujete na zahradě kolem bazénu, dokáže barevné osvětlení navodit opravdu kouzelnou atmosféru. Automaticky se aktivuje při soumraku s předem nastavenými barvami, případně můžete barvy měnit podle nálady pomocí aplikace.

Ovládání teploty

Pokud máte v bazénu regulaci teploty, můžete snadno teplotu sledovat a pro určité časy nastavovat jiné teploty. To vše jednoduše pomocí vizualizace.

Protiproud

Pro účely tréninku nebo relaxace jsou bazény vybaveny protiproudem. Silný proud vody a vzduchu vám z bazénku vytvoří dlouho trať. Při nastavení na nižší stupeň si zase užijete příjemnou masáž. Sílu protiproudu můžete plynule ovládat přes aplikaci nebo třeba prostřednictvím dotykových senzorů u bazénu.

Další možnosti

více informací

Filtrování

více informací

Zpětný proplach

více informací

Čistící výplach

více informací

Cirkulace

více informací

Vyprazdňování

více informací

Zavřeno

Početná rozhraní

Pomocí systému s mnoha rozhraními jste schopni ovládat veškeré prvky související s vaším bazénem.