Co všechno umíme?

Zabýváme se komplexními návrhy a realizacemi v oblastech chytrých domácností, automatizací budov, průmyslu 4.0, vzdělávání v oblastech IT a IoT a vývoji softwaru.

Chytrá domácnost

Osvětlení

OSVĚTLENÍ

Díky inteligentnímu ovládání osvětlení budete mít doma vždy tu správnou atmosféru ve správný čas. Nebudete přitom potřebovat zástupy tlačítek a ovladačů.

Stínění

STÍNĚNÍ

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění mohou být dokonale ovládány pomocí chytrých systémů. Tím získáte například ochranu proti horku v létě a v zimě teplo zdarma.

Topení a klimatizace

TOPENÍ

Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Chytrý systém bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou.

Přístup

PŘÍSTUP

Navrhněte si řízení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Zabezpečení

ZABEZPEČENÍ

S inteligentním systémem se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Audio

AUDIO

Multiroom Audio vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

ENERGIE

S inteligentním systémem budete mít vždy přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Sauna

SAUNA

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

BAZÉN

Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. To vše pro vás udělá inteligentní systém, a ještě zajistí bezpečí dětí.

 

Naše řešení pro chytrou domácnost

Automatizace chytrých budov

Obsah připravujeme…

Průmysl 4.0

Obsah připravujeme…

Kurzy IT IoT

Obsah připravujeme…

Vývoj SW

Robiot

Obsah připravujeme…

Pracovní proces

Jak to děláme ?

Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně a navrhujeme řešení přesně podle jeho potřeb

Konzultace

Na úvodních jednáních zjistíme vaše představy a potřeby. Na jejich základě Vám představíme cenové kalkulace, které následně poupravíme přesně podle vašich požadavků a možností.

Realizace a úvodní zaškolení

Po odsouhlasení finálního návrhu a zaplacení domluvené zálohy realizujeme domluvené řešení. Následně Vás provedeme úvodním zaškolením a domluvením termínu optimalizace.

Finální předání projektu

Po zkušební době provedeme optimalizace tak, aby vše fungovalo přesně podle vašich představ a finálně Vám předáme řešení. Pokud se ale kdykoli v budoucnu objeví potřeba změn, nebo oprav drobných much, určitě Vás v tom nenecháme a opět se s Vámi v brzké době domluvíme na pokračování a rozšíření možností projektu.

Naše realizace a aktuality

Ukázky našich řešení a novinky

Realizace chytrého domu u Havlíčkova Brodu

16.02.2022 – První přípravné práce máme za sebou

Chci vědět více

Náš první zaměstnanec na HPP

14.02.2022 – Máme nové zakázky a začínáme budovat i stabilní tým.

Chci vědět více

Realizace chytrého domu na Klafaru.

7.02.2022 – Blížíme se do finále.

Chci vědět více

Realizace chytrého domu ve Štokách u Jihlavy

21.05.2021 – Aktuálně natahujeme rozvody mezi rozvaděči.

Chci vědět více

Biskupské gymnázium a SŠG AK Žďár nad Sázavou

15.12.2020 – Správa a rozšiřování možností chytrého ovládání budovy systémem Loxone.

Chci vědět více

Stěhujeme se do nových prostor.

15.11.2020 – Stěhujeme se do nových prostor ve Žďáru nad Sázavou

Chci vědět více