Bydlete v domě, který myslí za Vás.

Inteligentní domácnost vám poskytne bezpečí a také úsporu času a nákladů na energie. Systém chytré domácnosti nabízí služby pro váš maximální komfort bydlení. Služby budou sestavené na míru vašemu životnímu stylu a potřebám tak, aby vám chytrá domácnost sloužila jako bezchybně spolupracující jednotný systém.

Co nabízí chytrý dům?

Dům díky inteligentnímu systému poskytuje veškeré funkce a možnosti pro dokonalé fungování domácnosti. Všechny komponenty systému spolu bezchybně spolupracují, vědí o sobě, jsou v souladu a sdílí navzájem zjištěná data. Prostřednictvím této spolupráce vše v domě perfektně funguje.

Osvětlení

OSVĚTLENÍ

Díky inteligentnímu ovládání osvětlení budete mít doma vždy tu správnou atmosféru ve správný čas. Nebudete přitom potřebovat zástupy tlačítek a ovladačů.

Stínění

STÍNĚNÍ

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění mohou být dokonale ovládány pomocí chytrých systémů. Tím získáte například ochranu proti horku v létě a v zimě teplo zdarma.

Topení a klimatizace

TOPENÍ

Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Chytrý systém bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou.

Přístup

PŘÍSTUP

Navrhněte si řízení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Zabezpečení

ZABEZPEČENÍ

S inteligentním systémem se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Audio

AUDIO

Multiroom Audio vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

ENERGIE

S inteligentním systémem budete mít vždy přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Sauna

SAUNA

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

BAZÉN

Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. To vše pro vás udělá inteligentní systém, a ještě zajistí bezpečí dětí.

 

Naše řešení pro chytrou domácnost

Pracovní proces

Jak to děláme ?

Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně a navrhujeme řešení přesně podle jeho potřeb

Konzultace

Na úvodních jednáních zjistíme vaše představy a potřeby. Na jejich základě Vám představíme cenové kalkulace, které následně poupravíme přesně podle vašich požadavků a možností.

Realizace a úvodní zaškolení

Po odsouhlasení finálního návrhu a zaplacení domluvené zálohy realizujeme domluvené řešení. Následně Vás provedeme úvodním zaškolením a domluvením termínu optimalizace.

Finální předání projektu

Po zkušební době provedeme optimalizace tak, aby vše fungovalo přesně podle vašich představ a finálně Vám předáme řešení. Pokud se ale kdykoli v budoucnu objeví potřeba změn, nebo oprav drobných much, určitě Vás v tom nenecháme a opět se s Vámi v brzké době domluvíme na pokračování a rozšíření možností projektu.

Naše realizace a aktuality

Ukázky našich řešení a novinky

Realizace chytrého domu u Havlíčkova Brodu

16.02.2022 – První přípravné práce máme za sebou

Chci vědět více

Náš první zaměstnanec na HPP

14.02.2022 – Máme nové zakázky a začínáme budovat i stabilní tým.

Chci vědět více

Realizace chytrého domu na Klafaru.

7.02.2022 – Blížíme se do finále.

Chci vědět více

Realizace chytrého domu ve Štokách u Jihlavy

21.05.2021 – Aktuálně natahujeme rozvody mezi rozvaděči.

Chci vědět více

Biskupské gymnázium a SŠG AK Žďár nad Sázavou

15.12.2020 – Správa a rozšiřování možností chytrého ovládání budovy systémem Loxone.

Chci vědět více

Stěhujeme se do nových prostor.

15.11.2020 – Stěhujeme se do nových prostor ve Žďáru nad Sázavou

Chci vědět více