Barevné scény

Díky barevným scénám může zvolit takovou barvu a intenzitu světla, která se nejlépe hodí k dané situaci a různým příležitostem jako je třeba hraní společenských her, relaxace, sledování televize, setkání s přáteli nebo meeting v práci.

Vaše světla myslí za vás

Světla vědí, kdy a jak mají svítit. V temné místnosti se rozsvítí základní světlo, při Vašem odchodu z místnosti samo zhasne. Při spánku svítí tak, aby neoslňovala, k tomu stačí dát nohu z postele. Většinou se o světla nemusíte vůbec starat.

Stmívání

Atmosféru prostoru ovlivní intenzita osvětlení. Ne vždy je nutné místo osvětlit plným světlem. Třeba při odpočinku nebo ve večerních hodinách uvítáme raději světlo s nižší intenzitou.

Postupný náběh

Pozvolné rozsvěcení a zhasínání světel zajistí funkce Fade In/ Fade out. Tato funkce je příjemná pro oči a zajistí prodloužení životnosti světelného zdroje.

Optický alarm

Bezpečí ve Vaší domácnosti zajistí blikání světel, které upozorní třeba na kouř, unik vody nebo vloupání. Může posloužit také jako tichý zvonek ve chvíli, kdy nechcete budit ostatní členy domácnosti.

Simulace přítomnosti

Ve vaší nepřítomnosti simuluje dům to, že jste doma, a to tak, že vytahuje žaluzie, rozsvěcuje světla, spouští kropení zahrady apod.

Dětská pojistka

Prostřednictvím deaktivace tlačítek v určených časech můžete ochránit svého potomka v dětském pokoji. Tlačítka můžete ovládat třeba pouze z aplikace.

Úspora energií

Energetickou úsporu v domácnosti vám zajistí LED světla, která se vypnou, pokud nikdo v místnosti není nebo centrálním tlačítkem můžete vypnout všechna světla nebo další možností je, že světla v domě vypnete v mobilní aplikaci.

Buzení světlem

Přívětivé ráno vám zajistí probuzení jemným světlem, které postupně nabírá intenzity vycházejícího slunce.

Noční světlo

Tlumené neoslňující světlo v noci Vás příjemně doprovodí v noci do koupelny nebo za dětmi do dětského pokoje.

Přizpůsobená intenzita

Denní doba a intenzita slunečního svitu způsobí automatické rozsvěcení světel.