Inteligetní přístupový systém

Systém umožňuje bezpečný a pohodlný vstup do domu nebo do firmy a dává k dispozici další technologie s užitečnými funkcemi. Nabízí individuální řešení pro to, když vstupuje do domu rodina nebo zaměstnanec firmy.

Zabezpečený systém díky chytré aplikaci

Pomocí chytré aplikace vidíte v smartphone, na tabletu či počítači, kdo je u dveří. Vstupujícím můžete dávat individuální přístupová práva.

Správa uživatelů

Rozhodujete o tom, kdo má přístup do vaší budovy, ať už to jsou rodinní příslušníci, přátelé nebo zaměstnanci. Právo vstupu můžete omezit na různé prostory a také třeba na určitý čas.

Videovrátný

Intercom je vybaven kamerou, reproduktorem a mikrofonem. Když někdo zazvoní, můžete se snadno v aplikaci podívat o koho jde, komunikovat s ním a pustit jej dovnitř. V aplikaci se můžete i zpětně podívat, kdo zvonil u vašich dveří.

Přístupový kód

V aplikaci můžete vytvářet přístupové číselné kódy. Je to ideální řešení pro dočasné přístupy. Odjíždíte na dovolenou a sousedka vám chodí zalévat květiny? Přijela vám návštěva na víkend? Vytvořte v aplikaci časově omezený kód a je hotovo!

NFC přístup

Alternativou klasického klíče a číselných kódů je přístup pomocí NFC přívěsku či samolepky. Stačí jej přidržet u NFC Code Touch a je otevřeno.

Malý, elegantní přívěsek vám nahradí klasické klíče a v případě ztráty jej jednoduše vymažete ze systému.
Šifrování NFC vám poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení, proto je ideálním řešením jak pro domácnosti, tak i firmy.

Flexibilní řešení přístupu

Volně konfigurovatelné rozhraní umožní navolení libovolných přístupů, umožní Vám také třeba vzdálené otevírání brány nebo řídit otevírání vrat z telefonu.

více informací

Individuální přístupová práva

více informací

Protokolování a sledování

více informací

Integrace dalších systémů

více informací

Kontrola dveří a oken

více informací

Jedinečné číselné kódy

více informací

Chytré zvonění