Dokonalé saunování aneb Co umí chytrá sauna

Saunování je v zimním období téměř ideální balzámem na duši, která prospívá také tělu. Blahodárné účinky sauny se projevují i při odbourávání stresu. Tyto všechny zážitky vám zprostředkuje sauna, ale skutečný relax a bezstarostné saunování vám umožní jedině chytrá sauna. Nyní si blíže ukážeme možnosti, která chytrá sauna a její inteligentní ovládání nabízí.

Podzim a zima nás pevně drží ve svém chladném sevření. Krátké a ponuré dny jsou živnou vpůdou k rozvoji depresí. Nemoci, nevlídné počasí, těžké dopravní podmínky stresují naši mysl i tělo.

Pojďme na cestu ke zdraví a odpočinku s inteligentní saunou. Jste připraveni? Pojďme na to!

Možnosti ovládání

Jste na sjezdovce, vyndáte svůj smartphone, otevřete aplikaci a spojíte se se svým chytrým domem. Stačí pár dotyků a máte saunu zapnutou a můžete se těšit zasloužený relax.

Po dlouhém pracovním dni jste skutečně unaveni, musíte ještě odepsat na několik mailů. Díky vzdálenému přístupu si můžete aktivovat saunu a závěrečné práce vám hned půjdou lépe. A máte se na co těšit, finská sauna je vyhřátá v momentě, kdy parkuje doma.

Navoďme si situaci: Odpočíváte v obývacím pokoji. Najednou dostanete chuť na saunu, ale nemáte touhu se zvedat a jít jí zapnout a následně kontrolovat, zda je sauna již připravená. Použijete smartphone a přes aplikaci si aktivujete svůj oblíbeny saunovací program a potom již jen čekáte na zprávu: Sauna je připravena“

Upozornění: Při použití dálkového ovládání sauny je nutné dodržet všechny bezpečnostní předpisy a zákonná nařízen.

Bezpečnost

Inteligentní systém je pohodlný a lze jej ovládat odkudkoli. Další aspekt, který získáte je bezpečnost:
Prostřednictvím systému si můžete monitorovat teplotu, vlhkost, detekci kouře, otevření dveří a stav kamen. Pokud se tyto hodnoty vymykají normálu pomocí služby Caller Service je možné odeslat upozornění na e-mail, zaslat zprávu nebo zavolat a sauna se sama vypne. Toto může systém učinit i při vaší nepřítomnosti nebo stisknutím odchodového tlačítka.
Řídící jednotka není přímo u sauny. Máte tak jistotu, že saunu nemohou zapnout děti. Každý uživatel může mít udělen přístup jen k některým funkcím, ale děti tuto možnost mít nebudou.

Spojení s osvětlením a vytápěním

Chytrý dům je schopen přizpůsobit místnost, kde je sauna umístěna:
– Topení nastaví příjemnou teplotu v celé místnosti
– Osvětlení místnosti navodí světelnou náladu na saunování
– Oblíbená hudba bude znít z reproduktorů
– Zvonek bude nahrazen zablikáním světel
– Na délku saunování vás upozorní změna barvy světla ve stanovených termínech, nemusíte
sledovat minutku
– Chytrý dům vám zajistí zaslouženou pohodu při saunování
Při odchodu pouze stisknutím tlačítka saunu vypnete a aktivujete údržbu sauny.