Optimální klima v různých místnostech

Každá místnost vyžaduje podle svého účelu nastavení různé teploty a vlhkosti. V koupelně oceníte vyšší teplotu, až 23 stupňů, pro spánek je vhodnější teplota kolem 18 stupňů a v obývacím pokoji vás uspokojí teplota kolem 21,5 stupňů. Pomocí systému nastavíte teplotu v jednotlivých místnostech podle vašeho denního režimu.
Systém reaguje na vnitřní a vnější podmínky. Je schopen spustit vytápění domu v přesný čas a místnost vytopit na požadovanou teplotu. V létě umí naopak místnost vychladit na příjemnou teplotu. Systém pracuje za vás, o nic se nemusíte starat.

Proč řídit vnitřní klima inteligentně?

Inteligentní řízení teploty

Systém se řídí venkovní teplotou, spoří Vaše náklady a šetří životní prostředí. Rozpozná, kdy je třeba chladit a kdy topit, tak aby Vám zajistil příjemnou teplotu v domě.

Úspora nákladů

Systém nabízí nejefektivnější energeticky šetrné řešení, a to tak, že klimatizaci nahradí chytrým stíněním nebo naopak systém dokáže využít venkovní teplotu k chlazení vnitřních prostor.

Režim nepřítomnosti

Systém se v době naší nepřítomnosti přepne do šetřícího režimu, který spoří energii a po návratu domů zajistí přívětivou teplotu a čerstvý vzduch.

Ochrana budovy

Systém chrání Váš dům, v případech nebezpečí umí adekvátně reagovat. Při požáru vyřadí z funkce ventilaci i rekuperaci.

Chytrá aplikace

Pomocí aplikace sledujete i nastavujete teplotu v domě odkudkoliv. Při návratu domů Vás může čekat příjemná domácí teplota.

Notifikace

Jestliže se vyskytne problém s některou z technologií, systém vás vyzve k okamžitému řešení závady.

Statistiky

Aplikace vám poskytne souhrn vnitřních i vnějších teplot

Státní svátky

V systému jsou zaznamenány všechny státní svátky a jim adekvátně přizpůsobí svou činnost.

Údržba

Systém hlídá pravidelnou údržbu jednotlivých technologií a zaznamená dobu jejich činnosti.